Exkurze

Ne nadarmo se říká: „Teprve pivo učinilo žízeň krásnou."

Přijďte se seznámit s tím, co učinilo Čechy věhlasnými po celém světě. Rozšíříte si znalosti o tom, jak vzniká produkt který si každý cizinec spojí s naší vlastí. Budete pak schopni i vy na svých setkáních s přáteli a známými znalecky pohovořit o tom, co jste u nás viděli.

Bude to hlavní místnost pivovaru - varna, nahlédnete do spilky kde kvasí mladina a do ležácké místnosti kde pivo zraje. Přitom uslyšíte od průvodce spoustu detailů o procesu vaření i o tom, jak vznikají naše speciality. Ty které budou v době vaší exkurze zrát a nebo již budou čekat na konzumaci v tancích samozřejmě můžete ochutnat, případně si i zakoupit. Náš průvodce vám zodpoví i vaše zvídavé dotazy.

Exkurze je vhodná nejen pro jednotlivce ale i pro skupiny nebo firmy. Spolu s návštěvou pivovarské restaurace je to skvělý způsob jak strávit příjemný půlden s kolegy či s rodinou a spojit chuťový zážitek s množstvím nových informací.

Neváhejte a zarezervujte si svou exkurzi v Heřmanickém pivovaru ještě dnes. Využijte toho, že jste právě na této stránce ať vám příležitost neuteče.

Kontaktní osoba, Pavel Suder, tel: +420 728 585 877

varna.PNG
Objednávka exkurze